top of page

ФЕРРОСТРОЙ

БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРО КОМПАНІЮ

Основними принципами, якими керується ТОВ «Феррострой» у своїй діяльності є відповідальність, клієнтоорієнтованість та робота спрямована на результат.

Підприємство має вузькоспеціалізовані підрозділи, які вимагають фахівців рідкісних професій та високої кваліфікації.

Завдяки якісному відбору та перевірці знань працівників у ТОВ «Феррострой» працюють фахівці високого рівня, які здатні вирішувати завдання будь-якої складності.

+1000

Задоволених клієнтів

380

Виконаних проєктів

50

Бізнес-партнерів

Нам довіряють

Наші проєкти

Featured Products

Add paragraph text. Click “Edit Text” to update the font, size and more. To change and reuse text themes, go to Site Styles.

У діяльності сучасних підприємств, в установах і компаніях найактуальніша і важлива проблема на сьогодні - це енергозбереження. З ним стикаються в промисловості, на виробництві, в компаніях і офісах, в соціальних та інших установах. Енергозбереження незмінно пов'язане з постійним підвищенням вартості електроенергії та інших енергоносіїв.

До значного скорочення витрат на енергоносії призводить комплекс енергозберігаючих заходів. Це незмінно спричинить позитивний вплив не тільки на економічні показники діяльності будь-якого підприємства або установи. Все це відразу знайде своє відображення на зростанні конкурентоспроможності, рентабельності, поліпшення якості обслуговування і якості продукції, що випускається.

Енергозбереження

bottom of page