top of page

Енергозбереження незмінно пов'язане з постійним підвищенням вартості електроенергії та інших енергоносіїв.​

До значного скорочення витрат на енергоносії призводить комплекс енергозберігаючих заходів. Це незмінно спричинить позитивний вплив не тільки на економічні показники діяльності будь-якого підприємства або установи. Все це відразу знайде своє відображення на зростанні конкурентоспроможності, рентабельності, поліпшення якості обслуговування і якості продукції, що випускається.

Сучасні напрямки енергозбереження включають в себе економію енергоресурсів і підняття ефективності процесу виробництва.


Це, в свою чергу, передбачає:

- застосування різних технологій енергозбереження;
- модернізацію обладнання та регулювання режимів його роботи;
- зниження втрат електроенергії та поліпшення її якості.

ТОВ «Феррострой» використовує різні напрямки енергозбереження, один із них це: теплові насоси.

Теплові насоси - економічне джерело тепла для систем опалення та гарячої води. За допомогою теплового насоса навіть зимою можна забирати тепло із зовнішнього повітря для обігріву приміщення. Це можливо завдяки циркулюючому в тепловому насосі носію енергії або холодоагенту, температура кипіння якого при атмосферному тиску -42,6°C. В порівнянні з такою температурою повітря тепліше, навіть якщо його температура –20° С,- при цій температурі скраплений фреон – (холодоагент) перетворюється у пару.

Тепловий насос не тільки заощаджує гроші, але й береже здоров'я власникам будинку. Прилад не спалює паливо, не утворюються шкідливі окиси типу CO, CO2, NOх, SO2 , PbO2. Тому навколо будинку на ґрунті немає слідів сірчаної, азотистої, фосфорної кислот і бензольних з'єднань. 

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

У діяльності сучасних підприємств, в установах і компаніях найактуальніша і важлива проблема на сьогодні - це енергозбереження. З ним стикаються в промисловості, на виробництві, в компаніях і офісах, в соціальних та інших установах.

bottom of page